fasady
Nabídka služeb Biotec

Provádíme čištění na budovách i uvnitř budov, čistíme fasády, střechy, terasy, chodníky, staré dlažby, schodiště, aj. Nezáleží na tom, zda se jedná o rodinný domek nebo panelový dům, velkou či malou zakázku. ZDARMA Vám vypracujeme kalkulaci čištění, případně Vám poradíme a prodáme čisticí prostředky a můžete si svůj dům vyčistit sami. Podívejte se na přehled našich služeb, na reference našich spokojených zákazníků a v případě zájmu nás kontaktujte! 

+420 603 243 428

zavolejte nám Po–Pá: 8:00–16:00

Máme více než 25 let zkušeností

Jsme jedna z nejdéle působících firem v tomto oboru v České republice.

Naše společnost BIOTEC a. s. byla založena v roce 1992 a od počátku provádí speciální čistící práce na budovách a uvnitř budov. Vyčistíme letitou špínu nejen ze střechy, z fasády, z dláždění chodníků, teras a jiných povrchů kolem vašeho domu, ale i povrchy uvnitř objektů – dlažby, schodiště, obklady stěn.

 V případě vašeho zájmu o činnost naší společnosti prosím vyplňte formulář v poptávce nebo nám pošlete e-mail s upřesněním vaší poptávky a my Vás budeme ihned kontaktovat a rádi pro Vás vypracujeme cenovou nabídku na provedení prací našimi pracovníky. 

Kontaktujte nás

890000
m2 vyčištěné fasády
280
zakázek za rok
25
let zkušeností
9
pracovníků v týmu

Jak objednat

Cenovou nabídku vám zpracujeme ZDARMA, stačí k ní pouze několik kroků:

Vaše poptávka

Zašlete nám fotografii povrchu, který chcete čistit a jeho plošný rozsah, doplňte prosím adresu nebo umístění objektu a vaše jméno a tel. kontakt.

Naše cenová nabídka

Na základě dodaných podkladů Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku. V případě nutnosti provedení zkušebního vzorku čištění k vám zdarma přijedeme a přímo na místě provedeme zkoušku čištění a přesné zaměření rozsahu ploch pro čištění.

Realizace

Po obdržení Vaši objednávky Vám nabídneme nejbližší možný termín realizace.

Poptávkový formulář

Zašlete nám poptávku přes náš kontaktní formulář. Vyplňte kontaktní údaje a případně vložte fotky poškozeného místa a my vám navrhneme řešení společně s cenovou kalkulací ZDARMA.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontaktujte nás

+420 603 243 428

zavolejte nám Po–Pá: 8:00–16:00