uvnitr header 1024x797

Čištění dlažby, kamene, betonu 

Vyčistíme letitou špínu ze schodů, dlažeb, obkladů stěn, a jiných povrchů a to uvnitř budov i venku.

Vyčistit lze všechny typy materiálů – přírodní a umělé kameny, cihly, beton, teraco, keramiku a hliníkové nebo eloxované povrchy.

+420 603 243 428

zavolejte nám Po–Pá: 8:00–16:00

Vyčištění podlah, soklů, obkladů stěn

Pokud se chystáte na renovaci interiéru, můžete se na nás obrátit i v případě, potřebujete-li důsledně odstranit nečistoty ze schodů, podlah a dlažeb, ale také obkladů stěn, soklů, sloupů nebo zábradlí.

  • Z jednotlivých povrchů odstraníme organické i anorganické nečistoty, a to včetně barev nebo lepidel.
  • Díky důkladnému a efektivním čištění dojde k oživení původního vzhledu.
  • Na vyčištěné povrchy naneseme rovněž ochranné nátěry a impregnace, což zajistí jejich jednoduchou údržbu, která bude navíc rychlejší.

 

Prevence před znečištěním povrchů

Abyste v budoucnu znovu nemuseli řešit znečištění podlah, soklů nebo obkladů stěn, vyčištěné povrchy je třeba chránit ochrannými a impregnačními nátěry, což ostatně doporučujeme učinit i u úplně nových povrchů. Díky tomu si usnadníte údržbu a zajistíte ochranu před dalším znečištěním.

Chcete si čištění provést sami?

pripravky prodej
Máme pro Vás čisticí prostředky, které opravdu fungují! 
Rádi Vám poradíme s jejich výběrem.

Jděte na prodej prostředků

BIOTEC a.s. BIOTEC a.s.

Čištění zámkové dlažby od mechu 

Čistíme veškeré venkovní plochy – zámkové dlažby, dlažební kostky, dlaždice, kámen, pískovec, beton, tartanové i gumové povrchy. Dlažba bývá nejzatěžovanější plochou vůbec. Musí odolávat podrážkám bot, pojezdů aut, souvisejícímu znečištění, ale také neustálým změnám počasí, solím, olejům, prorůstání mechů nebo plevele. Očištění, umytí a následná impregnace ji před těmito vlivy ochrání.

Čištění a mytí dlažby, chodníků a zídek

 

  • Povrch zbavíme mechůplísní a všech dalších organických nečistot, které narušují nejen vzhled, ale také kvalitu a životnost materiálu.
  • Naše čistící technika vytváří sílu až 500 barů. To nám umožňuje otryskat i např. stavební nánosy na povrchu – jako jsou zbytky betonu nebo malty.
  • Tlak i postup přizpůsobíme konkrétnímu povrchu. Vyčistíme a umyjeme i nejmenší škvíry, aniž bychom materiál porušili.
  • Myslíme na životní prostředí a obejdeme se bez drastických chemických prostředků. Nahrazují je naše výkonné profesionální stroje.
  • Díky technologickému vybavení jsme schopni provádět práce i v místech bez přístupu ke zdroji vody a elektrické energie.
890000
m2 vyčištěné fasády
280
zakázek za rok
25
let zkušeností
9
pracovníků v týmu

Jak objednat

Cenovou nabídku vám zpracujeme ZDARMA, stačí k ní pouze několik kroků:

Vaše poptávka

Zašlete nám fotografii povrchu, který chcete čistit a jeho plošný rozsah, doplňte prosím adresu nebo umístění objektu a vaše jméno a tel. kontakt.

Naše cenová nabídka

Na základě dodaných podkladů Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku. V případě nutnosti provedení zkušebního vzorku čištění k vám zdarma přijedeme a přímo na místě provedeme zkoušku čištění a přesné zaměření rozsahu ploch pro čištění.

Realizace

Po obdržení Vaši objednávky Vám nabídneme nejbližší možný termín realizace.

Poptávkový formulář

Zašlete nám poptávku přes náš kontaktní formulář. Vyplňte kontaktní údaje a případně vložte fotky poškozeného místa a my vám navrhneme řešení společně s cenovou kalkulací ZDARMA.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontaktujte nás

+420 603 243 428

zavolejte nám Po–Pá: 8:00–16:00