tryskani header 1024x797Tryskání zdiva, kamene a betonu 

Naše společnost nabízí mobilní tryskání kamenných povrchů, což je technologický postup, který slouží k efektivnímu opracování materiálů proudem malých částic. Konkrétně je prováděno křemičitým pískem různé zrnitosti a studenou tlakovou vodou. Přesto se nemusíte obávat znečištění ani při případné práci v interiérech, neboť zde je voda odsávána průmyslovým vysavačem.

+420 603 243 428

zavolejte nám Po–Pá: 8:00–16:00

tryskani pred 1024x768

 

tryskani po 1024x768

Kde se tryskání kamene využívá

Tryskání je možné uplatnit na různých površích, a to jak v interiéru, tak v exteriéru. Využít přitom můžeme i zařízení pro mobilní tryskání, které lze provádět kdekoli, tedy i v místech bez zdroje elektrické energie a vody. Jaké objekty je konkrétně možné opracovat?

  • Zdivo, opěrné zdi, cihlové a kamenné zdi
  • Sokly
  • Prvky ve fasádě (římsy, ostění oken, zárubně)
  • Klenuté stropy starých domů

Tryskat se mohou i různé materiály, a to režné zdivo, přírodní kámen (žula, pískovec, opuka), umělý kámen (teraco) nebo beton. Tryskají se rovněž zbytky starých omítek.

 Proč a kde využít tryskování pískem?

Využít tryskání zdiva, kamene a betonu může mít hned několik důvodů. Výsledkem může být obnovení původního vzhledu čištění povrchů, a to i díky odstranění olejových skvrn. Tento postup je navíc několikanásobně rychlejší a efektivnější než ruční čištění. K jakým účelům lze ale vlastně tryskování pískem využít?

  • Čištění náhrobků, památníků a památkových objektů (systém je samozřejmě schválen památkovým ústavem)
  • Tryskání nápisů či motivů do kamene
  • Odstraňování zvětralých povrchů kamene
  • Celková renovace kamenných objektů

 

Prevence a ochrana povrchů po tryskání

Tryskané a vyčištěné povrchy je možné dle druhu materiálu opatřit speciálními ochrannými prostředky. Ty zaručují zpevnění povrchu, omyvatelnost, ale i ochranu před graffiti a hydrofobizaci, tedy vytvoření vrstvy, jež odpuzuje vodu.

890000
m2 vyčištěné fasády
280
zakázek za rok
25
let zkušeností
9
pracovníků v týmu

Jak objednat

Cenovou nabídku vám zpracujeme ZDARMA, stačí k ní pouze několik kroků:

Vaše poptávka

Zašlete nám fotografii povrchu, který chcete čistit a jeho plošný rozsah, doplňte prosím adresu nebo umístění objektu a vaše jméno a tel. kontakt.

Naše cenová nabídka

Na základě dodaných podkladů Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku. V případě nutnosti provedení zkušebního vzorku čištění k vám zdarma přijedeme a přímo na místě provedeme zkoušku čištění a přesné zaměření rozsahu ploch pro čištění.

Realizace

Po obdržení Vaši objednávky Vám nabídneme nejbližší možný termín realizace.

Poptávkový formulář

Zašlete nám poptávku přes náš kontaktní formulář. Vyplňte kontaktní údaje a případně vložte fotky poškozeného místa a my vám navrhneme řešení společně s cenovou kalkulací ZDARMA.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontaktujte nás

+420 603 243 428

zavolejte nám Po–Pá: 8:00–16:00